Akıllı Telefon Haziran 5, 2019 18:00

Honor 5G telefon için tarih verdi! Uygun fiyatlı olur mu?

Honor 5G telefon için tarih verdi! Uygun fiyatlı olur mu?

5G bağlantı teknolojisinin lider üreticisi konumunda olan Huawei şu ana kadar 5G desteği barındıran iki telefon piyasaya sundu. Bunlar katlanabilir Huawei Mate X ve Mate 20 X 5G modelleri. Huawei alt markası Honor da 5G’ye sahip bir telefon için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin tepe yöneticisinden yapılan açıklamaya bakılırsa Honor 5G telefon için bir süre daha bekleyeceğiz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Honor 20 Pro tanıtıldı

Honor 5G telefon geliyor!

Honor Başkanı  George Zhao, Şangay’daki bir röportajında şirketin 5G, fotoğrafçılık, AI ve diğer konular gibi farklı alanlarda sahip olduğu “zengin teknoloji rezervleri” bu yılın sonuna kadar başlatmayı planladıkları 5G telefonda sunmayı hedeflediklerini bildirdi. Telefonun yılın dördüncü çeyreğinde (ekim-aralık) duyurulması planlanıyor.

Honor, fiyat / performans odaklı ürünlerle genç kullanıcıları cezbederken, 5G destekli telefonla da bunu sürdüreceğini düşünüyoruz. 5G destekli Honor telefon, şirketin mevcut amiral gemi telefonlarından elbette pahalı olacak, ancak diğer 5G telefonlardan daha uygun fiyatlı olacaktır.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.