Akıllı Telefon Mayıs 28, 2019 17:00

Game of Thrones finali gibi beklenen HTC U11 Android 9 Pie başladı

Game of Thrones finali gibi beklenen HTC U11 Android 9 Pie başladı

Game of Thrones hayranları final sezonu için iki kış beklemek zorunda kaldı. HTC U11 kullanıcılarının da benzer bir bekleyiş içerisinde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Google, Android 9 Pie güncellemesini geçen yıl ağustos ayında resmen dağıtıma sundu. İlk olarak Pixel telefonlar için yayımlanan güncelleme bugün giriş seviye Android telefonlara bile ulaşmış durumda. HTC U11 Android 9 Pie güncellemesi ise tam dokuz ay sonra dağıtıma sunuldu.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

HTC’nin ilk etapta Tayvan’da başlattığı güncellemenin global çapta yayılması da muhtemelen birkaç haftayı bulacaktır. Güncelleme 1.36 GB boyuta sahip ve OTA (şebeke) üzerinden indirilebiliyor. Dilerseniz HTC U11 telefonunuzda ara ara güncellemeyi sorgulatabilirsiniz. Güncellemenin neler getirdiğine göz atalım.

HTC U11 Android 9 Pie güncelleme ayrıntısı

  • Android 9.0 güncellemesi
  • Sistem geliştirmeleri
  • Google+ ‘ın BlinkFeed’den kaldırılması

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.