Mobil Mayıs 28, 2019 20:00

Casper VIA G4 inceleme – Değişim dediğin böyle olur

Casper VIA G4 inceleme – Değişim dediğin böyle olur

Yerli üreticilere her zaman pozitif ayrımcılık yaptığımızı söylüyoruz ve onların daha iyi olmaları adına da her türlü eleştiriyi açıkça yapıyoruz. Yerli üreticilerden Casper geçtiğimiz yıl pazara sunduğu Casper VIA A3 Plus ile oldukça iyi bir çıkış yakaladı ve bu çıkışı da “G serisi” ile devam ettirdi. Geçtiğimiz dönemde incelediğimiz VIA G3 incelemesi sırasında telefonda eleştirdiğimiz tüm detaylar yeni nesil VIA G4 ile tamamen giderilerek karşımıza çıkıyor. Birçok genç takipçimizin merakla beklediği Casper VIA G4 inceleme ile telefondaki tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Kamera performansı, pil performansı, tasarım ve yeni nesil damla çentikli ekranı ile beğenimizi kazanan Casper VIA G4 bize ne sunuyor?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Casper VIA G4

Casper VIA G4 inceleme videosu ile sizlerleyiz!

6,22 inç 1520x720p HD+ IPS LCD ekran, Helio P22 yonga seti, 32GB Hafıza ve 3GB RAM gücünün yanında arkada 13 megapiksel f/1,8 diyafram değerine ve 2 megapiksel bokeh kamerasına önde ise 8 megapiksel kameraya sahip telefon 3500 mAh pil gücü ile öne çıkıyor. Peki Casper VIA G4 nasıl bir performans ortaya koyuyor? Gelin bunu birlikte inceleyelim…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.