Ana sayfa » Mobil » LG V50 ThinQ ikinci ekran saçmalığı ile ilgili yeni bir video ortaya çıktı!

LG V50 ThinQ ikinci ekran saçmalığı ile ilgili yeni bir video ortaya çıktı!

LG V50 ThinQ ikinci ekran saçmalığı ile ilgili yeni bir video ortaya çıktı!

İnovasyon, aslında tam kelime karşılığı “yenilik” olmasa da biz son dönemde inovasyon kelimesini yenilik anlamında kullanıyoruz. Bu noktada en önemli üreticilerin başında ise LG geliyor. İlk nesil V10‘de üstte ikinci ekran ve ikinci kameraya yer veren LG aman içinde birçok değişiklik ve yenilik ile karşımıza çıkmasını bildi. Güney Koreli üreticiye bu sektörün ihtiyacı var ama LG, halen doğruyu bulabilmiş değil. Bunlardan yeniliklerden birisi de LG V50 ThinQ ile tanıtılan ikinci ekran oldu. Bugün LG ikinci ekran ile ilgili ilk izlediğinizde “vay anasını” diyeceğiniz bir reklam yayınladı. Gelin öncelikle bunu izleyelim ve daha sonra da yorumlarımızı yapalım.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

LG V50 ThinQ ikinci ekran oyuncular için avantaj mı?

Yayınlanan videoyu ilk gördüğümüzde bizde sizin gibi “ooo müthiş yaaa!” tepkisi verdik ama bunun uzun süreli kullanım tarafında bilekte ağrı yapacağı da kesin olan bir gerçek. Bunu da daha önceden kullandığımız PS Vita gibi (ergonomik olmasına rağmen) el konsollarından biliyoruz. Bu kullanım uzun süreli PUBG oyununda oyuncuların bileğini ağrıtacak bir yapıda zira hiç ergonomik değil.

Saçma diyoruz zira LG halen bu tarz işler ile uğraşıyor oysaki Çinliler şarj tüketen ikinci bir ekran yerine içinde ekstradan pili olan bu küçük aparatlar ile oyuncuların kalbini çalıyor. Bir şey yanlış yapılıyor ama ne???

OnePlus 7 Pro ön kamera bakın ne kadar güçlü!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.