Akıllı Telefon Mayıs 25, 2019 21:00

OnePlus müjdeyi verdi! OnePlus 5 / 5T / 6 / 6T’ye yeni özellikler geliyor

OnePlus müjdeyi verdi! OnePlus 5 / 5T / 6 / 6T’ye yeni özellikler geliyor

OnePlus 7 serisinin sunumundan sonra, amiral gemi iki telefonda yer alan yeni yazılım özelliklerinin eski modellere sunulması noktasında kullanıcılardan epey talep geldi. OnePlus resmi forumunda yayınlanan bir bildiri ile sözü edilen yeni yazılım özelliklerinin OnePlus 5 / 5T / 6 / 6T modellerine sunulacağı bilgisi verildi. OnePlus ayrıca bu özelliklerin hangileri olacağına açıklık getirdi.

Daha önce belirttiğimiz üzere Gece modu 2.0 kamera işlevi, donanım kısıtlamaları nedeniyle önceki OnePlus telefonlara sunulmayacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

OnePlus 5 / 5T / 6 / 6T ‘ye gelecek yeni özellikler

Oyun sırasında üstün performans için Fnatic Modu, akıllı telefonunuzdan 20 kopmanızı sağlayacak ZenMode,  ekran kaydedicisi , panorama modunda mesajlara kolay ve hızlı yanıt vermek için Hızlı Cevaplama, ekran parlaklığını devre gücüne göre ayarlayan DC Karartma ve mevcut RAM’den en iyi şekilde yararlanmayı sağlayan RAM Boost özelliği eski OnePlus telefonlara getirilecek başlıca gelişmeler olacak.

OnePlus ek olarak OnePlus 5 ve 5T için de Android Q güncellemesini onayladı. Tabii güncelleme için net bir tarih verilmedi.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.