Ana sayfa » Mobil » Dünyada bir ilk! Renault bayiinde Oppo Reno pil testi!

Dünyada bir ilk! Renault bayiinde Oppo Reno pil testi!

Dünyada bir ilk! Renault bayiinde Oppo Reno pil testi!

Akıllı telefonların en önemli donanımları herkes için farklılık gösterse de bizce en önemli donanım pil performansı oluyor. Bu konuda üreticilerin son dönemde daha fazla miliamper gücü ile karşımıza çıktıklarını görüyoruz. Oppo ise daha iyi pil performansı ile birlikte daha hızlı şarj olabilen telefonlar ile karşımıza çıkıyor. Oppo Türkiye pazarında oldukça önemli bir yere gelecek diye düşünüyoruz. Özellikle Huawei’nin mobil pazardan “muhtemelen” bir çekilmesi ile Oppo, Huawei‘nin yerini alabilir diye düşünüyoruz. Geçtiğimiz ay tanıtılan ve ön incelemelerini de sizlerle paylaştığımız Oppo Reno pil testi ile sizlerleyiz. Oppo‘nun geliştirdiği VOOC 3.0 desteğine sahip Oppo Reno batarya performansı ile bize ne sunuyor? Gelin test edelim.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Renault bayiinde Oppo Reno pil testi video inceleme

Oppo Reno diye okunsa da ismine “Rino” dememiz gerekiyor ama biz Türkiye’de markaları yazıldığı gibi okumaya alışkınız ve Oppo Reno bizlere Renault otomobil markasını hatırlattığı için de bu incelemeyi hoşluk olsun diye Çanakkale Renault Ana Bayii Saruhan Otomotiv‘de gerçekleştirdik. Dükkanı bize emanet eden değerli dostumuz Murat Saruhan‘a da buradan tekrar teşekkür edelim ve hazırladığımız video incelemeye birlikte geçelim…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.