Uncategorized Mayıs 24, 2019 18:00

Casper VIA G4 pil testi! Bu performans bizi şaşırttı!

Casper VIA G4 pil testi! Bu performans bizi şaşırttı!

Yerli üretici Casper doğru hamleler ile yoluna devam ederken VIA G3‘ün başarısını bir üst seviyeye taşımak adına Casper VIA G4 ile karşımıza çıktı. VIA G3 modelinde eleştirdiğimiz ne varsa bunu daha iyi bir hale getiren Casper yeni telefonu VIA G4 ile orta segment pazarında oldukça iddialı. Telefonun incelemelerine başladık ve şimdi sırada Casper VIA G4 pil testi var. VIA G4 bir önceki nesil VIA G3‘e göre daha fazla pil gücü ile geliyor. 3500 mAh pil gücü ile Casper VIA G4 bize ne sunacak?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Casper VIA G4 pil performansı ile sınıfı geçebildi mi?

6,22 inç boyutunda 1520x720p HD+ çözünürlüğe sahip Casper VIA G4 yeni nesil 12 nanometre üretim sürecine sahip MediaTek Helio P22 yonga seti ile oldukça iyi bir ikili oluşturdu. Lafı daha fazla uzatmadan incelememize geçelim ve performansı ile bizi şaşırtan Casper VIA G4 batarya performansına yakından bakalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.