Mobil Mayıs 23, 2019 18:00

OnePlus 3 ve 3T için güncelleme sürprizi! İsteyince oluyormuş…

OnePlus 3 ve 3T için güncelleme sürprizi! İsteyince oluyormuş…

Android ekosisteminin en büyük sorunlarından birisi güncelleme. Bu sorun artık kronik bir duruma kavuştu ve üreticiler de bu durum karşısında sürekli yeni telefonlar tanıtarak yollarına devam ediyorlar. Güncelleme tarafında “az telefonu olması sebebiyle deOnePlus en agresif üreticilerden birisi olarak görülüyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung‘un 2016 yılında satışa sunduğu Galaxy J7 Prime için Android 9.0 Pie güncellemesi vermesi sonrasında OnePlus 3 ve OnePlus 3T Android Pie güncellemesine nihayet kavuştu.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

OnePlus 3 ve OnePlus 3T

OnePlus 3 ve OnePlus 3T

OnePlus 3 ve OnePlus 3T Android Pie ile karşımızda!

Bir süredir Beta sürümleri ile test edilen yeni güncelleme ile birlikte OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcıları yepyeni bir arayüze kavuşacak. Bununla birlikte en önemli güncellemelerden birisi de  Gaming Mode 3.0 desteği. Android 6.0 Marshmallow ile pazara sunulan ve bugün üçüncü büyük güncellemesini alan OnePlus 3 ve 3T sahiplerinin bu güncellemeden oldukça memnun kalacağını düşünüyoruz…

Oppo K3 tanıtıldı! Bu telefon bu fiyata kaçmaz!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.