Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 23, 2019 14:27

Monster Pusat K2 Pro gaming klavye ile en hızlısı siz olun

Monster Pusat K2 Pro gaming klavye ile en hızlısı siz olun

Standart bilgisayar çevre birimleriyle, özellikle klavyelerle sorunsuz oyun oynamak isteyen oyuncular, membran yapılı klavyeler nedeniyle istedikleri hamleleri istedikleri anda gerçekleştiremeyebiliyor. Toz, uzun soluklu kullanımlar nedeniyle klavyenin yapısı ilk günkü formunu hızla kaybediyor. Bu durumun oyunculara sıkıntılı anlar yaşatması yetmezmiş gibi bir de ilgili ürünlerin ışıklandırmasız, zor aktive olan ve makro ataması yapılamayan tuşları, oyuncuların performansını olumsuz etkileyebiliyor.

Monster Gaming Klavye ile Sahalarda Fırtına Gibi Esin

Son yıllarda gittikçe yaygınlaşan oyuncu klavyesi çeşitleri, gerek teknik özellikleri gerekse görünümleriyle oyun tutkunlarının ihtiyaçlarına ve beklentilerine fazlasıyla yanıt veriyor. Monster’ın Pusat serisi oyuncu ekipmanları arasında yer alan Monster Pusat K2 Pro mekanik gaming klavye de etkileyici tasarımı, programlanabilir makro tuşları, Türkçe tuş dizilimi ve bir mekanik klavyeden beklenen tüm özellikleri karşılayan teknik becerileriyle öne çıkıyor.

Oyunlardaki En Güçlü Silahınız Monster Pusat K2 Pro Oyuncu Klavyesi

Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarla oyun oynayanlar, klavye konusunun ne kadar önemli olduğunu biliyor. Tuşların hassasiyeti, travel olarak adlandırılan anahtar aktivasyon yüksekliği, tıklama anındaki doygun his, oyuncuların kendilerini oyunun fantastik dünyasına kaptırmalarına yardım ediyor. Mekanik yapıdaki gaming klavye modelleri, oyun tutkunlarının gereksinimlerini karşılıyor.

Pusat adını verdiği oyuncu ekipmanlarıyla Türkiye’deki oyun meraklılarının ilgisini çeken Monster, Pusat K2 Pro mekanik gaming klavye ile yeni bir oyuncu ekipmanı almayı planlayanları memnun ediyor. Kullanıcıları oldukça şık bir tasarımla karşılayan ürün, standart Türkçe Q tuş dizilimi, numerik tuş bölümü gibi standart özellikleriyle beğeni toplarken üst kısmındaki Monster logosunun her iki yanına konumlandırılan ekstra tuşlarıyla oyuncuların ve multimedya tutkunlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Herhangi bir yazılıma gerek olmaksızın programlanabilen 12 adet makro tuşu, gaming klavye modelinin sol üst kısmında yer alıyor. Windows tuş kilidi, multimedya kontrol düğmeleri, tuş bazında RGB LED aydınlatmanın kolayca kontrol edilebilmesini mümkün hâle getiren tuşlar ve silindirik formdaki ses seviye anahtarı, klavyeye değer katıyor. Gaming klavyenin alt kısmında ise arzu edildiği takdirde çıkarılabilecek şekilde düzenlenen bilek destek kısmı bulunuyor. Uzun soluklu oyun seanslarında bu destek, oyunculara ekstra konfor ve avantaj sağlayabiliyor.

50 Milyon Tıklama Ömrü Sunan Mor Mekanik Anahtarlamalı Gaming Klavye

Dayanıklı bir gaming klavye edinmek isteyenlerin rahatlıkla tercih edebilecekleri Monster Pusat K2 Pro Mechanical Gaming Keyboard, fırçalanmış alüminyum formundaki kasasıyla dikkat çekiyor. Kauçuk pad formundaki ayaklarıyla en çetin çarpışmalarda bile yerinden oynamayan gaming klavye, oyuncuların maksimum düzeyde konfor elde edebilmeleri için iki adet açılır ayakla destekleniyor. Sıvı temasına karşı dayanıklılık gösteren ürün, 1,8 metrelik kablosuyla sahiplerine esneklik kazandırıyor.

Monster’ın geliştirdiği mekanik tuşlu gaming klavye, 62 gramlık kuvvetle aktive olan tuşlarıyla oyuncuların en hızlı hamlelerini zaman kaybetmeksizin uygulamalarına imkân tanıyor. Özellikle çok oyunculu yapımlarla zaman geçiren kullanıcıların tercih edebilecekleri model, 4 mm’lik tuş yüksekliğiyle oyun tutkunlarını, sahalarda yenilmez hâle getiriyor. Sahip olduğu gaming klavyeyi hem oyun oynarken hem de bilgisayarla yapılan diğer işlemlerde değerlendirmek isteyenlere hitap eden ürün, 50 milyon tıklama ömrü sunan sessiz mekanik anahtarlarıyla ilk günkü formunu uzun süre boyunca koruyabiliyor. Oyunlarda yön tuşlarını, WASD tuşlarıyla değiştirmeyi planlayan ve bunu harici bir yazılım olmaksızın gerçekleştirmeyi hedefleyenleri memnun eden Monster Pusat gaming klavye, FPS’den RPG’ye, stratejiden yarışa kadar her tür oyunda rahatça kullanılabiliyor.

Oyun sahalarında fırtına gibi esmek ve ne denli güçlü bir canavar olduğunu tüm dünyaya göstermek isteyen oyun meraklılarının vazgeçilmez ekipmanlarından biri olan Monster Pusat K2 Pro gaming klavye, yeni sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.