Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 23, 2019 19:00

Mercedes CEO’su emekli oldu ve bakın ilk ne yaptı?

Mercedes CEO’su emekli oldu ve bakın ilk ne yaptı?

Bugün bir reklam filmi paylaşmak istiyoruz. Akıl dolu reklam filmlerini genellik araba endüstrisinde görmekteyiz. Ülkemizinde dahil olduğu birçok ülkede bu ve buna benzer TV reklamları yasak ama dijital tarafta bu reklamlar serbest. Bugün de bunlardan birisiyle karşı karşıyayız. Sevgili eşimin gönderdiği BMW reklam filmi oldukça ilgimizi çektiği için sizlerle paylaşmak istedik. Reklamda Mercedes CEO‘su karakterindeki bir oyuncunun emekliye ayrıldığı gün konu ediliyor. Peki sonra ne oluyor gelin birlikte izleyelim.

BMW reklam filmi ile Mercedes CEO’su “sonunda özgür”

Yayınlanan videoda en sonda Mercedes CEO‘sunun kullandığı üstü açık roadster araç yeni nesil BMW i8 Roadster. Elektrikli araçlar içindeki en güzel otomobillerden birisi olan bu aracın yerine 2019 model Mercedes SLR tercih eder miydiniz diye sorarsanız; evet bir CEO olsak ve görevden ayrılsak kesinlikle Mercedes SLR 2019 ile yola devam ederdik, hatta şirketten de onunla ayrılırdık. Her iki aracın da fotoğraflarını paylaşalım ve kararı da sizlere bırakalım…

Haber için teşekkürler M.

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.