Mobil Mayıs 22, 2019 23:00

Benim bilgisayarım PUBG Lite oynar mı? İşte cevabı

Benim bilgisayarım PUBG Lite oynar mı? İşte cevabı

PUBG son dönemde birçok kişi tarafından oynanan bir oyun haline geldi. Kadın erkek yaşlı genç demeden herkes bir adaya düşüp hayatta kalma mücadelesi veriyor. teknoburada.net olarak bizim de incelemelerde ve pil testlerinde kullandığımız bu oyun her telefon ve her bilgisayarda çalışsın diye PUBG Lite adında daha hafif bir sürümü ile karşımızda. 9 Mayıs tarihinde ön kayıt almaya başlayan oyun 300 bin kayıt alarak bu alanda kırılması zor bir rekora da imza attı. Oyun 23 Mayıs Perşembe günü herkes için kullanıma sunulacak ama daha öncesinde indirmek isterseniz buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

En düşük PUBG Lite donanımı nedir?

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un ücretsiz sürümü PUBG Lite oyununu oynayabilmeniz için en düşük ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri şu şekilde açıklandı.

      Min. Sistem Gereksinimi         Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimi    
İşletim Sistemi

Windows 7/8/10 64 bit

Windows 7/8/10 64 bit

İşlemci

Intel Core i3 2,4 GHz

Intel Core i5 2,8 GHz

Bellek

4 GB

8 GB

Grafik işlemci

Intel HD Graphics 4000

NVIDIA GeForce GTX 6600
veya
AMD Radeon HD 7870

Depolama alanı

4 GB

DirectX sürümü

DirectX 11

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.