Oppo Super VOOC aksesuarları tanıtmaya hazırlanıyor! Pil her şeydir!
15 Eylül 2019 Pazar
Oppo Super VOOC aksesuarları tanıtmaya hazırlanıyor! Pil her şeydir!

Oppo Super VOOC aksesuarları tanıtmaya hazırlanıyor! Pil her şeydir!

Akıllı telefon pazarında VOOC adı verilen ve Oppo tarafından geliştirilen yeni nesil şarj teknolojisi ile ilk kez 2014 yılında Oppo Find 7 ile tanıştık. O dönemde 3000 mAh pili 50 dk süresinde şarj edebilen Oppo bu noktada rakiplerine göre tam 2 kat daha hızlı bir performans ortaya koyuyordu. Oppo Find X Lamborghini Edition ve Oppo RX17 Pro modelleri ile Super VOOC şarj teknolojisi ile tanıştık. Oppo RX17 Pro 3700 mAh pil gücünü 35 dk sürede şarj edebilmesi ile öne çıkan bir telefon oldu. ve 50W desteği ile şu anda dünyanın en hızlı şarj teknolojisi de bu. Oppo‘nun Weibo hesabından yaptığı bir duyuruda 23 Mayıs tarihinde Oppo‘nun 3 farklı Super VOOC aksesuarı tanıtacağını duyurdu.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Oppo Super VOOC aksesuarları neler?

Henüz neler tanıtılacak bilemiyoruz ama Oppo, Ocak ayında Super VOOC destekli araba şarjını duyurmuştu ama Oppo‘nun bir model daha araç şarjı tanıtacağı belirtiliyor Bununla birlikte 2 yeni powerbank tanıtılabilir. Bu ürünlerin fiyatları ve satış opsiyonları ise bilinmezliğini koruyor. Ürünler tanıtılsın sizler için gerekli testleri yapacağız…

VOOC ve Super VOOC şarj hız testi! Oppo RX17 Pro ve Oppo Find X karşı karşıya