Samsung Galaxy Note 10 ciddi tasarım değişikliği ile gelecek!
15 Eylül 2019 Pazar
Samsung Galaxy Note 10 ciddi tasarım değişikliği ile gelecek!

Samsung Galaxy Note 10 ciddi tasarım değişikliği ile gelecek!

Samsung‘un yeni nesil Galaxy Note serisini tanıtmasına sadece 3 ay kaldı ve şimdiden telefonlar ile ilgili bilgiler ortada dolaşmaya başladı. Farkındaysanız telefonlar diyoruz zira yeni nesil Note serisi 2 farklı telefon ile karşımıza çıkacak. Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro adıyla tanıtılacak iki telefon ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Samsung’un tasarım tarafında Galaxy Note 9’a göre büyük bir fark ortaya koyması bekleniyor. Peki bu farklar ne olacak?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Samsung Galaxy Note 10 ve Pro modelleri bize ne sunacak?

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy Note 9 18,5:9 formatına sahipti ama yeni nesil Note 10 19:9 formatına sahip olacak ve bu da telefonun daha fazla ekran kasa oranı sunmasına sebep olacaktır. En büyük fark ise bu değil. Samsung Infinty-O ekranı tam ekranın ortasına ve çok ufak bir delik ile koyacak ve bu da telefonun tasarım olarak tüm Samsung modellerinden ayrılmasına sebep olacak.

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10

Kamera dizilimi tarafında ise pil yerleşimi yüzünden yan yana dizilime devam edilecek. 4300 ve 4500 mAh pil gücüne sahip olacak Galaxy Note 10 ailesinin yeni bir yonga seti kullanmasını ise beklemiyoruz. Tahminlerimize göre Exynos 9820 yonga seti ile yola devam edilecek.

Samsung büyük bir tasarımsal devrime hazırlanırken telefonların fiyatları tarafında çıta hangi seviyede olacak en çok bunu merak ediyoruz…