Akıllı Telefon Mayıs 19, 2019 16:00

Google karanlık modu bir uygulamaya daha getirdi

Google karanlık modu bir uygulamaya daha getirdi

Android Q sürümü karanlık mod / temayı sistem altyapısında desteklemesine rağmen, Google karanlık modu daha fazla özel uygulamaya getirmeyi sürdürüyor. Android Police sitesinde yer alan habere göre siyah tema özelliği bu defa Google Keep uygulamasına geldi.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Google karanlık modu Keep uygulamasına getirdi

Günlük hayatta sıklıkla kullandığım bu çok özel not ve hatırlatma uygulamasının karanlık moda sahip olması beni fazlasıyla mutlu etti diyebilirim. Bu detay, Super AMOLED ekranlı bir akıllı telefon kullandığım için de pil kullanıma ufak da olsa bir katkı sunacaktır. Günlük hayatta sıklıkla not alan biriyseniz Google Keep uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Google Keep hakkında

Google Keep Google tarafından geliştirilen bir not alma uygulamasıdır. 20 Mart 2013 tarihinde durdurulmuş Google Notebookun yerine ilan olundu. Google Keep Android ve iOS mobil işletim sistemleri için bir mobil uygulama ile bir web uygulaması olarak kullanılabilir.

Google Keep renk kodlaması notları, görüntüleri ekleme, oluşturma listeleri, geofencing, paylaşılabilir notlar ve renge göre arama dahil olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir. Kullanıcılar zaman ya da notlar için lokasyon bazlı uyarıcılar da ayarlayabilirler.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.