Mobil Mayıs 19, 2019 22:00

Facebook haber akışı yenileniyor! Nihayet Mark! yenileniyor! Nihayet Mark!

Facebook haber akışı yenileniyor! Nihayet Mark! yenileniyor! Nihayet Mark!

Dünyanın en büyük sosyal ağı hiç şüphesiz Facebook. Bu büyüklük karşısında hantal bir iletişim ağına sahip olmaya başlayan Facebook’un geleceği de ciddi anlamda sorgulanmaya başladı. Son dönemde Twitter ve Instagram büyük bir çıkış yakaladı ve Facebook iletilerinde ve beğenilerinde ciddi bir düşüş var. Facebook haber akışı artık insanlar tarafından ilgi ile karşılanmıyor. Bunu spesifik olarak örneklemek gerekirse buna en güzel örneği kendimizden verebiliriz. Zira geçtiğimiz gün kişisel ağımızdan paylaştığımız Çanakkale Şehitlik videomuz sadece 22 kişi tarafından beğenildi. Oysaki şahsımın şu anda 3276 abonesi var ve beğeni sadece 22 kişi…

 

Facebook Haber Akışı

Facebook Haber Akışı

Facebook Haber Akışı değişiyor! Yeni ne var?

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg “Facebook’ta ne kadar zaman geçirildiğinden daha çok bu zamanı nasıl geçirildiği ile ilgileniyoruz ve bundan dolayı da en çok etkileşime girdiğiniz arkadaşlarınızın sizin ilgi alanlarınıza ait paylaşımlarını sizlere gösermek istiyoruz ve bu konuda bir güncelleme yapıyoruz. Bu güncellemeyi birçok kullanıcı fark etmeyecek ve haber akışınızda ciddi bir değişim yaşanacak” açıklamasında bulundu.

Çanakkale Şehitliklerine gittiniz mi? Çanakkale Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.