Sinema-dizi Mayıs 17, 2019 17:00

Game of Thrones final sezonu için sürpriz gelişme!

Game of Thrones final sezonu için sürpriz gelişme!

Game Of Thrones final sezonu gündemden düşmüyor. Dizi hayranlarının iki kış beklemek zorunda kaldığı final sezonu için artık final haftasına girmiş bulunuyoruz. Pazartesi günü Türkiye saatiyle 04.00’te yayınlanacak 6. bölüm ile televizyon dizi tarihinin gelmiş geçmiş en çok izlenen yapımlarından biri son bulmuş olacak.

Final sezonu eminiz ki sizin de beklentilerinizin altında geçiyor. Dizinin can alıcı noktası kuşkusuz Gece Kralı önderliğindeki ölüler ordusu ile tüm insanlık arasında geçecek savaş olacaktı. En az iki bölüme yayılacağını düşündüğümüz uzun gece savaşı birçoğumuzu pek de tatmin edemedi.

Game of Thrones’un 8. sezon 4. bölümünde bir sahnede yer alan Starbucks bardağı, 5. bölümünde, sağ elini kaybeden ve bunun yerine bir takma el kullanmaya başlayan Jaime Lannister’ın sağ elinin yeniden görünmesi gibi amatörce hatalar final sezonundaki heyecanı alıp götüren diğer gelişmeler oldu.

Game of Thrones final sezonu yeniden çekilsin kampanyası

Gelelim final sezonuna ilişkin sürpriz gelişmeye. Dizisinin son bölümlerinin, izleyicilerinin bir kısmı üzerinde yarattığı hayal kırıklığı sonrası, sekizinci sezonun yeniden çekilmesi için internet üzerinden bir imza kampanyası başlatıldı. Dizinin yapımcısı olan HBO’ya yapılan çağrıya, 500 binden fazla izleyici imza verdi. Tabii final sezonunun yeniden çekilmesi mümkün görünmüyor, ancak toplanan imza sayısı final sezonunda yaşanan hayal kırıklığını daha net ortaya koyuyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.