Ana sayfa » Mobil » Flu’suz, ve P30 Pro’suz Oppo Reno Kutu Açılışı!

Flu’suz, ve P30 Pro’suz Oppo Reno Kutu Açılışı!

Flu’suz, ve P30 Pro’suz Oppo Reno Kutu Açılışı!

Oppo Türkiye pazarına giriş yaptı ve açıkçası ortalık biraz karıştı. Zira uzun süredir orta segment pazarında Huawei ve Samsung‘un liderliği sürüyordu ve Oppo hem RX17 Neo hem de AX7 modeli ile kullanıcılara farklı bir alternatif oluşturdu. Baktığınızda RX17 Neo ülkemizde satışa sunulan ekrandan parmak izi okuma sensörü olan ilk orta segment telefon oldu. Bugün ise Oppo’nun merakla beklenen telefonu Oppo Reno kutu açılış videosu ile sizlerleyiz. Lansmanda ilk kez gördüğümüz ve oldukça beğendiğimiz Oppo Reno Standart Edition modeli orta segment pazarını amiral gemisi pazarına taşıyan bir yapıda.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Oppo Reno Kutu içeriğinde ne var?

Oppo Reno’nun kutusu bugüne kadar görmediğimiz bir dizayn ile geliyor. Oldukça uzun olan bu kutu yapısı ile bakalım Oppo Reno bize ne sunacak? Birçok kişinin telefonun fiyatını eleştirdiğini görüyoruz ve bu konuda da video başında yeterli açıklamayı yaptığımızı düşünüyoruz. Keşke hepimizin alım gücü bu telefonları alabilecek kadar iyi olsa ve bu fiyatlar da bizlere pahalı gelmese. Zira konu pahalılık mı yoksa fakirlik mi bunun da takdirini siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.