Ana sayfa » Mobil » OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro resmi tanıtım videoları yayınlandı! İzleyelim!

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro resmi tanıtım videoları yayınlandı! İzleyelim!

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro resmi tanıtım videoları yayınlandı! İzleyelim!

OnePlus, yeni nesil telefonları OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro ile dün karşımıza çıktı. Telefonlar ile ilgili detayları sizlerle paylaştık ve OnePlus Türkiye pazarına girecek mi girmeyecek mi bu konuda da yorumlarımızı yaptık. OnePlus yeni telefonlarından oldukça umutlu ama üretimsel sorunlar yaşanacağı ile ilgili de bazı bilgiler elimize ulaşıyor. OnePlus yeni nesil telefonları için 3 farklı video yayınladı ve bu videolar ile kullanıcıların da ilgisini çekmek istiyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro reklam videoları!

Bu videolardan sonra OnePlus 7 almayı düşünen arkadaşlarımız varsa; mutlaka global versiyon almalarını öneriyoruz. Zira Çin telefonlarında Türkçe dil desteği ile bildirimlerde ciddi sorunlar yaşanabiliyor. Buna dikkat etmenizi teknoburada.net ailesi olarak şiddetle öneriyoruz. Bir de kayıt ücretlerine zam gelecek onu da uzatmadan hemen yapın!

İşte OnePlus’ın yayınladığı reklam videoları…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.