Ana sayfa » Mobil » LG G ve Q serisi için düşüncelerinizi bekliyor! Şaka gibi ama değil!

LG G ve Q serisi için düşüncelerinizi bekliyor! Şaka gibi ama değil!

LG G ve Q serisi için düşüncelerinizi bekliyor! Şaka gibi ama değil!

LG Türkiye pazarında oldukça önemli bir yere sahip olan bir üretici. Özellikle beyaz eşya ve TV pazarında sektörün lider üreticilerinden birisi. Telefon pazarında ise kullanıcılarını küstüren bir pozisyonda. Bugün 10 eski LG kullanıcısına “neden LG’yi bıraktınız?“diye sorsanız eminiz aynı şeyi söyleyecekler. BootLoop ve Ghost Screen sorunlarına ilaveten özellikle LG G3‘ün kasa çatlama sorunları ve bunların marka tarafından kabul edilmemesi sonucunda LG, ülkemiz pazarından çekilme noktasına kadar geldi. Bu süreç sonucunda bildiğiniz gibi Ufuk GÜRSOY görevinde ayrılmıştı. Bugün ise LG yeni bir kampanya ile karşımızda. LG G ve Q serisi cep telefonları için Güney Koreli üretici bir kampanya başlattı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

LG G ve Q

LG G ve Q

LG G ve Q serisi için yorum yap telefonu kazan!

LG’nin sitesine girip yeni nesil G ve Q serisi telefonların en beğendiniz özelliğini yazarak bu kampanyaya katılıyorsunuz ve yapılacak çekilişle de LG Q7 kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Bakalım LG bu ve buna benzer kampanyalar ile başarılı olabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.