Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy S9 Plus / S9 ve Galaxy Note 9 için mayıs güncellemesi başladı

Galaxy S9 Plus / S9 ve Galaxy Note 9 için mayıs güncellemesi başladı

Galaxy S9 Plus / S9 ve Galaxy Note 9 için mayıs güncellemesi başladı

Samsung sürüm değişikliği getiren güncellemeler konusunda dönem dönem gecikmeler yaşasa da, aylık güncellemeler söz konusu olduğunda hakkını teslim etmek gerekiyor. Mayıs 2019 güvenlik düzeltme ekini şu ana kadar aralarında Galaxy Note 8, Galaxy A70, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy A5 2017 için dağıtıma sunuldu. Samsung şimdi de Galaxy S9 Plus, Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 için aylık güncellemeyi yayına aldı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy S9 modeller için güncelleme Avrupa’da birçok ülkede dağıtılmakta. Güncellemede, Android işletim sistemi düzeltmelerine ek olarak 21 Samsung Güvenlik Açığı ve Etkilemesi (SVE) öğesi için düzeltmeler yer alıyor. Benzer güvenlik düzeltmeleri haliyle Note 9 için yayınlanan güncellemenin içeriğinde de bulunuyor.

Galaxy S9 / S9 Plus ve Galaxy Note 9 telefonunuzda Ayarlar menüsünden en son güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.