Ana sayfa » Akıllı Telefon » Asus Zenfone 6, OnePlus 7 ile fena dalga geçiyor!

Asus Zenfone 6, OnePlus 7 ile fena dalga geçiyor!

Asus Zenfone 6, OnePlus 7 ile fena dalga geçiyor!

Asus bugün Türkiye saatiyle 20.00’da gerçekleştireceği etkinlik Zenfone 6 modelleri duyuracak. Geçtiğimiz gün resmi görüntüleri yayınlanan Asus Zenfone 6 döndürülebilir kamerası ile son dönemin fark yaratan telefonlarından biri olacağa benziyor. Asus son yayınladığı posterle birlikte telefonda yer alacak pil kapasitesini onayladı. Üstelik bunu OnePlus 7 ile dalga geçerek yaptı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Asus Zenfone 6 büyük bir pile sahip olacak

“5000 > 1+7+3700” ifadesinde 5.000 mAh büyüklüğündeki pilin OnePlus 7’deki 3.700 mAh pilden büyük olacağı belirtiliyor. Asus’nun burada gerçekten de ince bir gönderme yapıyor. Tasarımıyla göz dolduran Zenfone 6, pil kapasitesiyle de tüm rakiplerinin önünde yer alacak. Amiral gemi seviyesinde daha önce sadece Nubia Red Magic 3 oyun telefonunda 5.000 mAh büyüklüğünde pil kullanıldı.

Yine OnePlus 7 ile kıyasladığımızda Zenfone 6 “çentiksiz” ve “deliksiz” bir tasarıma sahip olacak. Rakibinden daha iyi bir ekran / kasa oranı sunacak Zenfone 6’nın fiyat konusunda da rekabetçi olmasını bekliyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.