Ana sayfa » Mobil » OnePlus 7 Pro ön kamerası ile 22,3 kilo kaldırdı!

OnePlus 7 Pro ön kamerası ile 22,3 kilo kaldırdı!

OnePlus 7 Pro ön kamerası ile 22,3 kilo kaldırdı!

OnePlus dün yaptığı bir etkinlik ile yeni nesil telefonları OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro tanıtımı gerçekleştirdi. Android ekosisteminin en merak edilen markalarından birisi olan OnePlus ardı ardına yayınladığı videolar ile kullanıcıların beğenisini yeni telefonlarına çekmek istiyor. Bu bağlamda OnePlus 7 Pro ön kamerası ile bugüne kadar görülmemiş bir test gerçekleştirildi ve telefonun açılıp kapanan ön kamerası ile 22,3 kilogramlık bir ağırlık kaldırıldı. Dilerseniz videoyu birlikte izleyelim.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

OnePlus 7 Pro ön kamerası nasıl çalışıyor?

Son dönemde pop-up adı verilen açılıp kapanır yapılar iki şekilde çalışıyor. Oppo Find X gibi her iki taraftan da mekanizmalı ve OnePlus 7 Pro‘da olduğu gibi manyetik sistemle tek taraftan. Kameranın bu kadar ağırlığı kaldırması ise gerçekten bizleri şaşırttı. Bakalım Oppo Reno ne yapacak?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.