Mobil Mayıs 15, 2019 19:00

Honor 20 benchmark sonuçları ortaya çıktı! Aynı işlemci aynı performans!

Honor 20 benchmark sonuçları ortaya çıktı! Aynı işlemci aynı performans!

Huawei kendi yonga setini kendisi üretebilen ya da daha doğrusu kendisi tasarlayabilen bir üretici. Telefonlarında da uzun süredir kendi yonga setlerini kullanıyor. En çok eleştirilen şeylerden birisi de son dönemde bu oldu. Huawei Kirin 710 ve Kirin 980 yona setine kendini fena kaptırmıa benziyor. Zira 1200 TL’lik orta segment telefonda da 3000 TL’lik orta segment telefonda da Kirin 710 yonga setini görürken; amiral gemisi diyebileceğimiz modellerde de Kirin 980 yona setini görüyoruz. Bugün ortaya çıkan Honor 20 benchmark sonuçları ise Honor’ın amiral gemisi telefonunun P30 serisi ile aynı seviyede olacağını ortaya koyuyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Honor 20 benchmark

Honor 20 benchmark

Honor 20 benchmark sonuçları oldukça iyi

Yapılan testten gördüğümüz kadarıyla Honor 20 Kirin 980 yonga seti ve 6GB RAM gücüne sahip olacak ama daha önceden aldığımız bilgiye göre bu telefonun 8GB RAM’li modeli de bulunacak. Bakalım telefon bize ne sunacak?

Realme X Lite hem ucuz hem de iddialı!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.