Mobil Mayıs 15, 2019 21:00

Casper VIA G4 kutu açılışı! Tüm eleştirilerimiz giderilmiş!

Casper VIA G4 kutu açılışı! Tüm eleştirilerimiz giderilmiş!

Yerli markalara her zaman pozitif bir bakış açısı ile yaklaşıyoruz ve onların gelişmeleri için de eleştirilerimizi sakınmıyoruz. Bu eleştirileri alan ve daha iyi bir ürün ortaya koymak için çalışan Casper ise bir önceki model VIA G3 serisinde eleştirdiğimiz birçok şeyi yenileyerek karşımıza çıkıyor; ama Casper şunu bilsin halen eleştirilecek şeyler var. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve ülkemizde oldukça iyi bir fiyata satışa sunulan VIA G4 incelemelerine başlıyoruz. Öncelikle her zaman olduğu gibi Casper VIA G4 kutu açılışı ile sizlerleyiz. Peki VIA G4 kutu içeriği ile bize ne sunuyor?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Casper VIA G4 kutu içeriği

Casper daha iyi telefonlar yapma yolunda ilerliyor ve kutu tarafında da bizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hazırladığımız inceleme videosunu siz değerli okuyucularımız ve izleyicilerimiz ile paylaşalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.