Ana sayfa » Akıllı Telefon » Asus Zenfone 6 dönen kamerasıyla karşınızda!

Asus Zenfone 6 dönen kamerasıyla karşınızda!

Asus Zenfone 6 dönen kamerasıyla karşınızda!

Asus’un 16 Mayıs tarihinde resmi duyurusunu gerçekleştireceği Zenfone 6’nın basın fotoğrafları sızdı. Asus Zenfone 6, yıllar önce Oppo N3’ün başlattığı, Samsung’un ise Galaxy A80 ile günümüze taşıdığı döndürülebilir kamera yapısıyla geliyor. Geçtiğimiz gün çift yönlü sürgülü bir Asus telefon sızdırılmıştı. Söz konusu sızıntının ise Zenfone 6Z’ye ait olduğu tahmin ediliyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

İşte Asus Zenfone 6 !

Zenfone 6’nın arkadaki 48 megapiksel + 13 megapiksel çift kamerası döndürülebilir yapı sayesinde ön kamera olarak da kullanılacak. ön tarafta sadece ahize ve sensörlerin yer alıyor olması, ekran / kasa oranı seviyesini yukarılara çekiyor. Zenfone 6 için son dönemde en güzel görünen telefonlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Parmak izi tarayıcısını arka bölümde görüyoruz. İçerisinde 5.000 mAh batarya taşıyan telefonun Snapdragon 7xx serisi bir işlemciden güç alması bekleniyor. Zenfone 6Z’nin ise işlemci biriminde Snapdraogn 855 olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.