Ana sayfa » Mobil » Apple iPhone XI beklenen özelliğe kavuşuyor! Hadi iyisiniz zenginler!

Apple iPhone XI beklenen özelliğe kavuşuyor! Hadi iyisiniz zenginler!

Apple iPhone XI beklenen özelliğe kavuşuyor! Hadi iyisiniz zenginler!

iPhone sahibi olmak her geçen gün ülkemizde zorlaşıyor. Amerika’da asgari maaşın neredeyse yarısına satılan iPhone’lar ülkemizde asgari maaşın 5 katına alıcı buluyor. Eylül ayında tanıtılacak Apple iPhone XI (romen rakkamı ile 11) iPhone XI Max ve iPhone XR2 bize ne sunacak bunu hep birlikte bekliyoruz ama bugün sızdırılan bilgiler yeni nesil iPhone’ların Huawei P30 Pro ve Galaxy S10 Plus özelliğine sahip olacağını gösteriyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Apple iPhone XI ters şarj edebilecek!

Air Pods kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi olan şarj olayına iPhone XI çare olacak gibi görünüyor. Zira gelen bilgiler Apple’ın ters şarj teknolojisini yeni nesil iPhone’lara da getireceğini ortaya koyuyor.

Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan bir toplantıda Apple Pay Başkan Yardımcısı Jennifer Bailey yeni nesil iPhone’larda NFC olacağını ve bununla birlikte Apple Pay sisteminde önemli değişiklikler olacağını dile getirdi.

Kısacası Apple geçtiğimiz yılın teknolojisini yeni bir teknoloji, yüz yıllardır telefonlarda kullandığımız NFC çipine ise yeni geçiş yapıyor…

Huawei ve Samsung bütün anlaşmazlıkları bitirdi

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.