Ana sayfa » Mobil » Redmi Note 7 ve Note 7 Pro satış rekoru kırdı!

Redmi Note 7 ve Note 7 Pro satış rekoru kırdı!

Redmi Note 7 ve Note 7 Pro satış rekoru kırdı!

Xiaomi ile Redmi markasının birbirinden ayrılmasından sonra Redmi özellikle Hindistan pazarına büyük yatırım yaptı. Buradaki amaç Samsung pazarında çalmak olsa da açıklanan rakamlardan sonra Redmi markasının Xiaomi markasından çaldığını görüyoruz. Bugün Redmi bir duyuru yaparak Redmi Note 7 ailesinin Hindistan pazarında 2 milyon adet satış rakamını geçtiğiniz duyurdu. 1,5 milyar insanın yaşadığı bir ülkede 2 milyon satış rakamları çok büyük bir olay değil ama markanın kısa sürede bu popülariteye ulaşması oldukça iyi.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Redmi Note 7 2 milyon barajını aştı!

Ülkemizde de resmi olarak satışı beklenen telefonların stok sorunları yaşaması sebebi ile global pazara sunulmaları oldukça geç oluyor ve telefonlarda böylece eskiyerek insanların ilk günkü ilgisini yitirmesine sebep oluyor. Xiaomi, Lenovo ve Meizu gibi üreticiler kısıtlı stoklar ile “ucuz telefon” hayallerimizin katili oluyor…

Dört arka kameralı Huawei P20 Lite 2019 karşınızda!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.