Mobil Mayıs 13, 2019 12:00

Honor 20 posterleri kamera özelliklerini ortaya çıkardı!

Honor 20 posterleri kamera özelliklerini ortaya çıkardı!

Huawei‘nin alt markası olarak yola devam eden ve Huawei‘den ayrılmayan Honor markası bu bağlamda mobil pazarda tek alt firma olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Zira baktığınızda Oppo – Realme, Xiaomi – Redmi hatta Vivo – IQOO markalarının bile birbirlerinden ayrıldığını görüyoruz. Huawei ise satış rakamları azalmasın diye Honor markasını kendinden ayırmayarak yola devam ediyor. Ülkemizde A101 markası haline getirilen Honor markası bugün sızdırdığı bir görsel ile yeni nesil Honor 20 kamera detaylarını da göstermiş oldu.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Honor 20 Pro ve Honor 20 kamera özellikleri belli oldu!

Önümüzdeki hafta tanıtılacak olan yeni nesil Honor 20 Pro ve Honor 20 modelleri ile ilgili en net görseller ortaya çıktı. Bir kadının kulağındaki küpelerle telefonların kameralarına atıfta bulunan Honor markası telefonda 4 adet kamera olacağını gösteriyor. Kadının dudağının üzerindeki tek kamera ise çentikli bir ekran olacağını ve önde tek kamera kullanılacağını gösteriyor. Honor 20 ve Honor 20 Pro modeli için yayınlanan görseller şu şekilde.

Bununla birlikte Honor şöyle bir görsel daha sızdırdı ve bu görsele baktığınızda telefonun kamera özelliklerini çok net bir biçimde anlıyor ve kameranın tüm özelliklerini de öğrenmiş oluyoruz.

Bu görsele baktığınızda en üstte ana kameranın çekim yaptığını, altında ise geniş açı bir sensör olduğunu, bir altta ise arkadaı bokeh efekti olan makro bir kamerayı, en altta ise havadaki kuşları çekebilen ve zoom özelliği olan bire sensör olacağını net bir biçimde görüyoruz.

Kameraların ise şu özelliklerde olacağı belirtiliyor;

  • 48 megapiksel ana kamera Honor 20 modelinde f/1,8 ve Pro modelinde f/1,4 diyafram
  • 16 megapiksel süper geniş açılı kamera
  • 2 derinlik yardım kamerası
  • Honor 20 Pro modelinde ise 2MP Makro kamera

Bakalım Honor hangi fiyatla karşımıza çıkacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.