Mobil Mayıs 12, 2019 14:00

Huawei Nova 5, P30 Pro’nun havasını söndürecek!

Huawei Nova 5, P30 Pro’nun havasını söndürecek!

Türk Telekom ile tanıştığımız Huawei Nova serisi ülkemiz pazarında beklenmeyen bir başarıya imza atsa da daha sonraki seriler satışa sunulmadı. Bir süredir haberlerini yaptığımız Huawei Nova 5 ise bugün kılıfları ile ortaya çıktı. Telefonun en önemli özelliği ise Kirin 980 yonga setine ve P30 Pro‘nun kamera düzenine sahip olması gibi görünüyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBu rada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Huawei Nova 5 teknik özellikler belli oluyor!

Ortaya çıkan kılıflara göre Nova 5, arkada 3’lü kamera yapısına sahip olacak. Odaklanma ve derinlik için bir Sony IMX316 ToF sensörü ile birlikte, 48 megapiksel Sony IMX586 ve 12 megapiksel Sony IMX386 sensörü ile geniş açı lens kamerada bulunacak. Önde ise 25 megapiksel Sony IMX 576 sensör telefonun kamera donanımını oluşturacak.

6,39 inç büyüklüğünde 2340x1080p Full HD+ çözünürlükte bir ekrana sahip olacak Nova 5’in kılıflarında arkada parmak izi okuma için bir boşluk olmadığını görüyoruz ve bundan dolayı da AMOLED ekrana sahip olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Nova serisi Türkiye pazarına gelir mi bilemiyoruz ama özellikle Nova 5 serisinin çok agresif olduğunu söyleyebiliriz…

Oppo Reno Türkiye fiyatı belli oldu!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.