Ana sayfa » Akıllı Telefon » Galaxy A9 2018 mayıs güncellemesini alan ilk Samsung telefon oldu

Galaxy A9 2018 mayıs güncellemesini alan ilk Samsung telefon oldu

Galaxy A9 2018 mayıs güncellemesini alan ilk Samsung telefon oldu

Samsung, Mayıs 2019 Android güvenlik yamasını akıllı telefonlara sunmaya başladı. Güncelleme ilk etapta dünyanın dört arka kameralı telefonu Galaxy A9 2018 için yayınlandı. Dört kameralı telefon son olarak mart ayında Android 9 Pie sürümüne yükselti ve iki ay sonra yeni bir güncelleme almaya başlıyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Galaxy A9 2018 güncelleme aldı

Galaxy A9 için henüz başlayan güncelleme 376.51 MB büyüklüğünde. OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan yeni yazılım Avrupa yayında ve kısa süre içerisinde birçok ülkeyi kapsayacaktır. Güncelleme, Samsung’un arayüzde keşfettiği 21 güvenlik açığını kapatıyor. Dilerseniz Galaxy A9 telefonunuzda “Ayarlar> Yazılım Güncelleme> Güncellemeleri Manuel Olarak İndir” yolunu izleyerek güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Samsung, Mayıs 2019 güvenlik düzeltmesini kısa süre içerisinde Galaxy S ve Galaxy Note serisi telefonlar için de başlatacaktır. Güncelleme haberlerini aktarmayı sürdüreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.