Ana sayfa » Akıllı Telefon » Oppo Reno 10X Zoom, Huawei P30 Pro’yu geçiyor

Oppo Reno 10X Zoom, Huawei P30 Pro’yu geçiyor

Oppo Reno 10X Zoom, Huawei P30 Pro’yu geçiyor

Haziran ayında ülkemize giriş yapacak Oppo Reno 10X Zoom söz konusu yakınlaştırma olduğunda Huawei P30 Pro ile sektörün en iyisi olmayı başarıyor. Telefon tanıtıldığında 10x hibrid, 20x dijital zoom yapabildiği açıklandı. Ancak Oppo amiral gemi telefonu için bir güncelleme hazırlıyor ve bu güncelleme ile birlikte dijital zoom 60x seviyesine çıkarılacak. Oppo’dan yapılan açıklaya göre güncelleme ilk etapta Tayvan’da başlayacak, daha sonra globalde kullanıma sunulacak.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Oppo’nun  periskop kamerası halihazırda 130 mm odak uzaklığına kadar çıkabiliyor. Bu kamera 5x optik bunun üzerine de 10x hibrid zoom sağlıyor. Kamera 60x dijital yakınlaştırmada 1.560 mm odak uzaklığına kadar çıkabilecek.

Huawei P30 Pro ile kıyaslandığında telefondaki periskop kamera 50x dijital yakınlaştırmada 1.250 mm odak uzaklığına çıkabiliyor. Oppo Reno yayınlanacak güncelleme ile birlikte rakibinden daha iyi bir zoom oranı sunacak. Yayınlanan bir video görüntü kalitesinin hiç de fena olmadığını gösteriyor. Tabii hangisinin daha iyi olduğunu güncelleme sonrası yapılacak kıyaslamalarda daha net göreceğiz.

Oppo Reno 10X Zoom 60x dijital yakınlaştırma vidosu

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.