Ana sayfa » Mobil » Oppo Reno ön inceleme! Lansman sonrası ilk tanışma

Oppo Reno ön inceleme! Lansman sonrası ilk tanışma

Oppo Reno ön inceleme! Lansman sonrası ilk tanışma

Oppo‘nun Türkiye pazarında yaptığı ikinci lansman olan Oppo Reno lansmanı geçtiğimiz hafta Cuma günü gerçekleştirildi. Biz de teknoburada.net olarak bu lansmana katıldık ve lansman sonrasında Oppo Reno ön inceleme videosu hazırladık ve telefon ile ilgili ilk bilgileri de paylaştık. Öncelikle şunu söyleyelim, Oppo Reno Standart Edition ve Oppo Reno 10X Zoom modellerinin malzeme kalitelerine hayran kaldık. Özellikle OLED ekranların oldukça başarılı olduğunu belirtelim. Video içinde de göreceksiniz Find X ekranının biraz sönük kaldığını görüyoruz. Yapılan lansmanda en merak edilen şey ise telefonların fiyatlarıydı ama Oppo Türkiye henüz fiyat açıklaması yapmadı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Oppo Reno ön inceleme videosu yayında

Lansman sırasında telefonlarda Wi-Fi bağlantısı olmadığı için telefonları detaylı olarak inceleyemedik. Program açılış süresi ve benchmark testlerini ise detaylı incelemeye bırakıyoruz. Oppo Find X ile yaptığımız karşılaştırmada ise en büyük fark kesinlikle yazılım. Oppo Color OS 6.0 arayüzü ile telefonları ciddi anlamda yeniliyor. Orta segment telefonlara Color OS 6.0 arayüzü geldiğinde büyük bir değişim yaşanacağını da şimdiden müjdeleyelim.

Gençlere Sorduk! Oppo Markasını Tanıyor musunuz?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.