Ana sayfa » Mobil » Oppo Reno Lite resmen göründü! Reno ailesi büyüyor

Oppo Reno Lite resmen göründü! Reno ailesi büyüyor

Oppo Reno Lite resmen göründü! Reno ailesi büyüyor

Oppo geçtiğimiz hafta yaptığı bir basın etkinliği ile yeni nesil Reno ailesinini Türk basını ile tanıştırdı. Bu etkinlik kapsamında ilk kez tanıştığımız ve hem kalitesi hem de kamera yetenekleri ile bizleri kendisine hayran bırakan Reno (Rino) ailesi büyümeye devam ediyor. Bildiğiniz üzere Oppo, Reno ailesinde 3 farklı telefon tanıttı. Oppo Reno Standart Edition, Oppo Reno 10X Zoom ve Oppo Reno 5G. Bu telefonlar ile birlikte Çinli üreticinin Oppo Reno Lite hazırladığı da resmen bugün ortaya çıktı. Bir süredir haberlerini paylaştığımız telefon bugün ete – kemiğe büründü ve TENNA’da resmen ortaya çıktı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Oppo Reno Lite bize ne sunacak?

Yeni telefonda önde damla çentik olacağını görüyoruz. Bildiğiniz üzere Oppo Reno serisi pop-up açılır bir ön kamera ile geliyordu ama Lite serisinde damla çentik tasarımına geçiş yapılıyor. Yine OLED Ekran yerine 6.4 inçlik bir AMOLED ekrana geçiş yapıldığını görüyoruz. Akada  48MP + 5MP kamera düzeni ile birlikte önde 16 megapiksel yerine 32 megapiksel kamera dizilimine geçiş yapılacak.

Telefonda 128GB Hafıza ve 6GB RAM kesinleşmiş durumda. ColorOS 6.0 arayüzü ve Android 9.0 Pie işletim sistemine sahip olacak telefonun fiyat tarafında bizlere ne sunacağını ve neden bu lansmanda tanıtılmadığını gerçekten çok merak ediyoruz.

Oppo Find X’den sonra Realme X geliyor! Pazar karışacak!

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.