Mobil Mayıs 4, 2019 18:00

HTC MediaTek ile orta segmente dönüş yapıyor! Hey Alalh’ım yaa

HTC MediaTek ile orta segmente dönüş yapıyor! Hey Alalh’ım yaa

HTC Türkiye ve Avrupa pazarından çekildi haberlerini yaptığımız bir dönemde Tayvanlı üretici geçtiğimiz günlerde ülkemizde yaptığı bir etkinlik ile yeni nesil sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive tanıtımını yaptı. Telefon ekibini Google’a kaptıran ve arada nasıl bir anlaşma yapıldığını da bilmediğimiz Tayvanlı üretici HTC MediaTek ile çalışan bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz ay 2Q7A100 model numaralı Snapdragon 710 yonga setli bir telefonun benchmark skorlarını paylaşmıştık ve bu ay da aynı telefon olacağını düşündüğümüz bir telefon ile karşımıza çıktı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

HTC MediaTek

HTC MediaTek

HTC MediaTek işlemcili bir telefon hazırlıyor!

Ortaya çıkan Geekbench 4 testinde telefonun 2,3 GHz hızında çalışan MediaTek bir yonga seti kullandığını ve 6GB RAM gücü olduğunu görüyoruz. 2Q741 kodundaki yeni telefon HTC’nin kurtuluşu olabilir mi bu sorunun cevabını da sizlerin takdirine bırakıyoruz.

Google Pixel 3a / 3a XL Avrupa fiyatları el yakıyor!

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.