Android Mayıs 2, 2019 18:00

Huawei 5G destekli 8K TV mi yapıyor?

Huawei 5G destekli 8K TV mi yapıyor?

Xiaomi‘nin televizyon pazarına girmesi ve bu pazardaki başarısından sonra farklı Çin markalarının da televizyon pazarına giriş yapmasını bekliyorduk ve bugün Asya’nın önemli haber kaynaklarından Nikkei Asian Review yaptığı haberde Huawei‘nin 5G destekli ve 8K çözünürlüğünde bir televizyon hazırladığını yazdı. Huawei 8K çözünürlüğünde ve kendinden 5G destekli bir televizyon ile hangi pazarlara açılmayı hedefliyor?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Huawei 8K çözünürlüğünde 5G destekli televizyon hazırlıyor!

İşin en ironik tarafı ise şu. Bugün dünya üzerinde son ürün olarak yapılan 8K çözünürlüğündeki tüm ekranları Samsung üretebiliyor. Yani Huawei böyle bir ürün hazırlıyorsa; ekranlarını Samsung‘dan almak durumunda. Bu da satışan her Huawei ürününden Samsung‘un para kazanması anlamına gelir ki bu da Çinli üreticini son yıllardaki stratejisine aykırı bir durum. Bakalım Huawei, Xiaomi‘nin liderliğindeki Çin televizyon pazarında neler yapacak?

İngiltere Savunma Bakanı Huawei’ye bilgi sızdırdı mı?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.