14 Aralık 2019 Cumartesi
Katlanabilir ekranlı Motorola Razr muhteşem kutusu ile karşımızda!

Katlanabilir ekranlı Motorola Razr muhteşem kutusu ile karşımızda!

Katlanabilir ekranlı telefonlar hayatımıza bir şekilde girdiler. Henüz satışta olan bir model yok ama Haziran ayında Huawei Mate X resmen satışa sunulacak “hazır” ilk ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında Mate X‘den daha önce tanıtılan ve daha önce de satışa sunulması planlanan Galaxy Fold ise erteleme kararı ile karşımıza çıktı. teknoburada.net ekibi olarak şu anda tanıtılan her iki tasarımında doğru tasarım olduğunu düşünmüyoruz. Motorola‘nın ortada dolaşan Motorola Razr 2019 serisi telefonun tasarımını ise en doğru tasarım olarak görüyoruz. Razr 2019 serisine ait olduğu iddia edilen yeni render görüntüleri ile telefonun kutu yapısı da ortaya çıkmış oldu.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Motorola Razr 2019 doğru bir tasarım ile geliyor!

Oldukça fütüristik bir kutuya sahip olacağını gördüğümüz yeni nesil Motorola Razr 2019 serisinin masaüstü standına sahip olması ise bizler için de oldukça şaşırtıcı oldu. Type-C 3,55mm kulaklık girişi çevirici aparatı ise telefonda 3,5mm kulaklık girişinin olmayacağını doğruluyor. Kulaklı ise hayal kırklığı yaratabilir.

Heyecanla Motorola’nın bize neyi hangi fiyattan sunacağını merak ediyoruz…

Samsung Galaxy Fold test cihazlarını geri çağırdı! Peki, bu ne demek?