Güncel Teknoloji Haberleri Nisan 29, 2019 14:00

Avengers Endgame çıkışı bir ayak dayak yedi! Eee hak etti ama!

Avengers Endgame çıkışı bir ayak dayak yedi! Eee hak etti ama!

Fantezi ve bilim kurgu dünyasının önde gelen yapılarından birisi olan ve “bütün kızlar toplandık” modundaki Avengers filmlerinin en sonuncusu Avengers Endgame geçtiğimiz hafta yayına girdi ve birçok kişi de sinema salonlarına hücum etti. Bugün gelen bir haber ise Game of Thrones‘u sabaha karşı izleyen ve bir türlü spoiler vermeden hayatlarına devam edemeyenler ile ilgili bir haber. Hong Kong‘da 11 yıllık serinin son Avengers filmi çıkışında bir kişi sırada filme girmek isteyen kişilerin yüzüne baka baka filmin sonunda ne olduğunu söylemesi ile ortalık karıştı ve adam linç edilmekten zor kurtuldu.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Avengers Endgame çıkışı bir araba dayak!

Yaşanan olaydan dolayı üzgün olduğunu açıklayan şahıs, sosyal medya üzerinden özür diledi ve kafası gözü yarılmış bir şekilde sağlık görevlilerinin yardımı ile ayağa kalkabildi. Bu haberi bu sabah erken saatlerde kalkıp Game of Thrones dizisinin üçüncü bölümünü izleyen ve spoilerın babasını veren değerli kardeşim can dostum Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa KILIÇ‘a itafen yazmış bulunuyoruz 🙂

Yapma böyle şeyler 😉

Katlanabilir telefon almak zorunda mıyım?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.