Akıllı Telefon Nisan 25, 2019 9:00

Honor 20 sızdırıldı! P20 Pro benzeri kamera sistemi

Honor 20 sızdırıldı! P20 Pro benzeri kamera sistemi

Yılın ilk yarısında tanıtılacak iki amiral gemi telefon için daha sızıntı furyası devam ediyor. Honor, 21 Mayıs tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte Honor 20 ve Honor20 Pro modellerini görücüye çıkaracak. Pro modelde P30 Pro’daki periskop kamera dahil dörtlü kamera paketi kullanacak şirketin Honor20 için düşündüğü arka kamera sayısı ise üç olacak. Son sızıntı bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Honor 20 karşınızda!

Honor20 bir görüntüde Huawei P30 ile yan yana. Kamera dizilimi P20 Pro ile neredeyse aynı olan telefonun üst kısmında LED flaş yer alıyor. Arkada ana kamerada 48 megapiksel çözünürlüklü Sony IMX586 sensörü göreceğiz.

Su damlası şeklinde çentikle gelmesi muhtemel telefonda 7nm üretim sürecine sahip sekiz çekirdekli Kirin 980 işlemcisi güç verecek. Telefon hakkındaki bilgiler şu an bunlarla sınırlı. Önümüzdeki günlerde kuşkusuz daha fazla bilgiyi sizlere aktaracağız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.