Mobil Nisan 23, 2019 20:00

SAR şampiyonu Vestel Venus Z30 inceleme! [Eyyamsız]

SAR şampiyonu Vestel Venus Z30 inceleme! [Eyyamsız]

Kutu açılışı ve pil testini paylaştığımız Vestel Venus Z30 inceleme videosu ile karşınızdayız. Telefonu bizim kadar eleştiren bir kanal olduğunu düşünmüyoruz. Eyyam yapmadan telefonun detaylarını sizlerle paylaşarak bu telefonun olumlu ve olumsuz yönlerini sizlerle paylaşıyoruz. Vestel Venus Z30 SAR değeri ile bizleri hayal kırıklığına uğrattı. İnceleme içinde bu konuya değinmeyi unuttuysak da haberimizde durumu anlatalım. 1.709 W/kg baş, 1.954 W/kg vücut SAR değerine sahip olan Vestel’in bu konuya daha fazla özen göstermesi gerektiğini düşünüyoruz. Tabii bu eleştiriyi de teknoburada.net olarak sadece biz yapabiliriz. Bu da ortadaki bir başka gerçek…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Vestel Venus Z30 inceleme videosu!

Vestel Venus Z20 incelememize baktığınızda telefonun gelişimini beğendiğimizi ve Z30 serisinin çok daha iyi bir seviyeye geleceğini öngörmüştük ama Vestel Snapdragon yonga setinden ilginç bir şekilde MediaTek yonga setine geçiş yaptı ve bunda da P60 gibi bir seri yerine P23 gibi alt segment bir işlemci ile karşımıza çıkarak bunu 2999 TL fiyattan satışa sundu.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan incelememize geçelim ama Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet N. ZORLU‘ya soruyoruz.

“Siz bu SAR değerindeki bir telefonu çocuğunuza gönül rahatlığı ile verir miydiniz?”

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.