Ana sayfa » Akıllı Telefon » Samsung Galaxy Fold satışları geçici olarak durduruldu

Samsung Galaxy Fold satışları geçici olarak durduruldu

Samsung Galaxy Fold satışları geçici olarak durduruldu

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold son dönemde yaşadığı ekran sorunlarıyla gündemin ilk sıralarında.  Son kullanıcıya ulaşmadan önce birçok editör tarafından incelenen Galaxy Fold’da ekran sorunun belirmesi üzerine Samsung telefonun ekranını koruyan katmamanın kesinlikle çıkarılmaması noktasında uyarılarda bulundu. Fakat sorun, koruyucu katmanı çıkarılmayan telefonlarda da görülmeye başlandı.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Samsung Galaxy Fold ekran sorunuyla boğuşuyor

Telefondaki ekran soruları Samsung tarafında inceleniyor olsa da, gelen raporlar satışın bir süre ertelendiğini gösteriyor. Gizmo China sitesinde yer alan habere göre Samsung, Galaxy Fold için Çin’de gerçekleştireceği ön satış etkinliğini iptal etti. Samsung’a yakın kaynaklar mekan ile ilgili bir sorunun yaşandığını belirtse de, farklı kaynaklar satış ertelemesinin ekran sorunlarından kaynaklandığını bildiriyor.

Yaklaşık 2.000 $ fiyat etiketi taşıyacak telefonun satış sürecine ilişkin Samsung cephesinden resmi bir açıklamanın geleceğini düşünüyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.