Ana sayfa » Mobil » Özel Haber: Vivo Türkiye pazarına nihayet giriyor! As bayrakları as!!!

Özel Haber: Vivo Türkiye pazarına nihayet giriyor! As bayrakları as!!!

Özel Haber: Vivo Türkiye pazarına nihayet giriyor! As bayrakları as!!!

Akıllı telefon pazarında Çinli üreticilerin ne denli başarılı olduklarına hep birlikte şahit oluyoruz. Çinli markalar arasında en başarılı olanlar ise Huawei, Oppo, Xiaomi ve Vivo. Çinli üreticiler arasında Vivo hariç her üretici (Xiaomi tarafı tuhaf ama ona sonra değinelim) Türkiye pazarına girmiş bulunuyor. Peki, Vivo Türkiye pazarına girecek mi? Bu soru birçok kişinin aklında olan sorulardan birisi ve bizde teknoburada.net olarak bu soruya esin bir cevap vermek istiyoruz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Vivo Türkiye pazarına girecek ama ne ne zaman?

Öncelikle başlıkta da belirttiğimiz gibi müjdeyi verelim. Vivo yakına bir zaman içinde Türkiye pazarında resmen satışa başlayacak. Aynen Oppo gibi kendi organizasyonu ile bu pazara giriş yapacak Vivo 2018 yılında yapılan Dünya Kupası organizasyonuna sponsor olması ile marka algısını oldukça iyi bir yere taşıdı.

Vivo Nex 2

Vivo Nex 2

Vivo NEX Dual Display ve Vivo V15 Pro modelleri ile Android ekosisteminin en merak edilen markalardan birisi olan Vivo‘nun ülkemiz pazarına hangi modeller ile giriş yapacağı ise belirsiz. Bu haberi okuyan sizlerin en merak ettiği sorunun cevabına gelelim

Vivo Türkiye‘ye bu yıl giriş yapmayacak. Önümüzdeki yıl bu pazara yeni telefonları ile giriş yapacak olan markanın özellikle Huawei ve ağabeyi Oppo ile rekabete girmesi bekleniyor. Asya pazarında Huawei‘ye karşı başarı kazana Vivo, ülkemiz pazarında başarılı olabilecek mi bunu hep birlikte göreceğiz…

Samsung Galaxy Fold satışları geçici olarak durduruldu

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.