Mobil Nisan 22, 2019 21:00

OnePlus 7 Pro teknik özellikleri sızdırıldı!

OnePlus 7 Pro teknik özellikleri sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarında en merak edilen markalardan birisi olan OnePlus son dönemde büyük bir gelişim ortaya koyuyor. Yılda 2 telefon satışa sunan OnePlus bu stratejiden vazgeçecek gibi görünüyor. Ana model tanıtıldıktan sonra “T” serisi modellerini tanıtan Çinli üretici bu yıl yapacağı yeni telefon tanıtımında 3 farklı OnePlus 7 modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. OnePlus 7, OnePlus 7 Pro ve OnePlus 7 5G modelleri ile pazara çıkacak olan OnePlus’ın Pro modelinin teknik özellikleri bugün belli oldu. En önemli fark ise bugüne kadar hiçbir telefonda görmediğimiz 90Hz tarama hızına sahip ekran OnePlus 7 Pro modelinde olacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

OnePlus 7 Pro teknik özellikler

  • 6,64 inç boyutunda 2K Super AMOLED ekran 90Hz tarama hızı
  • Snapdragon 855 yonga seti
  • 128GB ve 256GB Hafıza seçenekleri
  • 6GB ve 8GB RAM (5G 12GB RAM)
  • Arkada 48 megapiksel ana, önde 32 megapiksel kamera
  • 4000 mAh 30W hızlı şarj desteği

Fiyat tarafında henüz net bir sızdırma gelmedi ama Mayıs ayında tanışacağımı yeni nesil OnePlus 7 ailesinin global pazarda satışa sunulacağını da belirtelim. OnePlus Türkiye pazarına resmi olarak girecek mi? Evet, diyeceğiz ama önce Vivo Türkiye‘yi bekleyelim…

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro’nun tanıtım tarihi açıklanıyor

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.