Ana sayfa » Akıllı Telefon » Meizu 16T görüntüleri ortaya çıktı! Pek de oyun telefonuna benzemiyor

Meizu 16T görüntüleri ortaya çıktı! Pek de oyun telefonuna benzemiyor

Meizu 16T görüntüleri ortaya çıktı! Pek de oyun telefonuna benzemiyor

Meizu, 23 Nisan tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte Meizu 16s modelini görücüye çıkaracak. Etkinlikte oyun odaklı Meizu 16T modelinin de tanıtılacağı gelen bilgiler arasında. Etkinliğe saatler kalırken sözü edilen oyun odaklı telefonun ilk görüntüleri sızdırıldı. Telefonun tasarımı ne yazık ki oyuncuları tatmin edecek hiçbir detayı içermiyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Arka bölümde aynı şerit içerisinde üçlü kamera düzeni görülüyor. Meizu 16S’ten farklı olarak en alttaki sensörün etrafında halka şeklinde LED Flaş kullanılmıyor. Arka kısım oldukça sadece bir görünüme sahip.

Ön tarafta baktığımızda Meizu’nun son dönemde alışılagelmiş çentiksiz ve deliksiz anlayışını görüyoruz. Ekran çerçeveleri bir hayli ince. Arka tarafta parmak izi tarayıcısını göremedik, bu gelişme tarayıcının ekran altında olacağı anlamına geliyor. Snapdragon 855, AMOLED ekran ve Android 9 Pie 16T’nin şu an için bilinen özellikleri.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.