iPhone 11 mi o? Yok yok olamaz! Mümkün değil!!! - TeknoBurada
22 Ağustos 2019 Perşembe
iPhone 11 mi o? Yok yok olamaz! Mümkün değil!!!

iPhone 11 mi o? Yok yok olamaz! Mümkün değil!!!

Apple‘da işler pek iyi gitmiyor. Tim Cook‘un koltuğunun sallandığı ile ilgili dedikoduların dolaştığı bir ortamda bugün Foxconn Yönetim Kurulu Başkanının elinde tuttuğu bir telefon gündeme bomba gibi düştü. Zira birçok kişi Terry Gou‘nun Çin Cumhurbaşkanlığı adaylığını duyurduğu anda elinde tuttuğu telefonu iPhone 11 zannetti. Dilerseniz gizemli telefonun ortaya çıktığı anlara yakından bakalım.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Foxconn CEO’sunun elinde iPhone 11 mi var?

Ortaya çıkan bu görüntülerden sonra birçok kişi heyecanlandı zira şu anda bir iPhone 11 prototipi varsa buna erişebilecek birkaç kişiden birisi de Terry Gou’dur. Tüm bu heyecan ise boşuna yapılmış bir heyecan oldu. Çünkü bir anlığına da olsun görünen telefonun arkasında özel bir kılıf vardı ve bu yüzden de iPhone XS Max’in farklı bir telefon gibi görünmesine sebep oldu.

Terry Gou iPhone 11

Terry Gou iPhone 11

Ortaya çıkan görüntüler ve haberler beklentinin ne denli yüksek olduğunu ortaya koydu. Zira birçok kişi Apple’ın yeni bir telefon ortaya koymasını bekliyor. Android ekosistemi almış başını giderken Apple halen “çentik” ile uğraşıyor…

Türkiye Oppo’ya uğurlu geldi! Oppo Türkiye kendi pazarında birinci oldu!