Ana sayfa » Akıllı Telefon » Google Kamera öpücük modu ile daha kullanışlı!

Google Kamera öpücük modu ile daha kullanışlı!

Google Kamera öpücük modu ile daha kullanışlı!

Google kamera geliştirme çalışmaları sürüyor. Android platformunda neredeyse her kullanıcı Pixel telefonlardaki stok kamera uygulamasını kendi telefonlarına yüklemek istiyorlar. Geliştiricilerin de farklı modellere uyarlama çalışmaları hummalı bir şekilde sürüyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir ekran görüntüsü kamera uygulamasına Google Measures (nesnelerin boyutunu ölçme) ve PlayGround (Oyun Alanı) modlarının dahil edileceğini gösterdi. Google henüz bu gelişmeler üzerinde çalışırken öpücük modunu kamera uygulamasına dahil etti.

Pixel 3’te olan bu gelişme Google kamerayı kullanan diğer telefonlara da sunuluyor. Tabii üçüncü parti bir Google Camera kullanıyorsanız geliştiricinin bu özelliği uygulamaya entegre etmesi gerecek.

Photobooth (Öpücük modu) eşiniz, sevgiliniz, çocuğunuz ya da bir yakınınızı öperken artık tek gözle kameraya bakma derdinden kurtarıyor. Yeni özellik bir öpüşme algıladığı an otomatik olarak fotoğraf çekiyor. Bu modun kamera uygulamasında diğer sekmesi altında olacağını belirtelim.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.