Ana sayfa » Akıllı Telefon » Açıklandı! Ucuz 5G Huawei telefon geliyor

Açıklandı! Ucuz 5G Huawei telefon geliyor

Açıklandı! Ucuz 5G Huawei telefon geliyor

Uygun fiyatlı hatta ucuz bir 5G Huawei telefon! Kulağa hoş geliyor değil mi? Huawei bu yıl sınırlı ülkede kullanıma sunulacak 5G teknolojisinin öncü markalarından. Kendi 5G modemini geliştirip katlanabilir telefon Mate X’te kullanan Huawei, çok yakında Mate 20 X’in de 5G versiyonunu görücüye çıkaracak.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Uygun fiyatlı 5G Huawei telefon geliyor

5G desteği içeren telefonlar şu an oldukça pahalı. Mate X 2.000 €’nun üzerinde ve Mate 20 X’in de 1500 € seviyesinde fiyatlandırılması bekleniyor. Peki uygun fiyatlı 5G telefonları ne zaman göreceğiz? Huawei’in kıdemli yöneticilerinden Peter Zhou, Financel Times’a yaptığı bir röportajda bu yıl 600 $ fiyatlı bir 5G telefon duyurmayı planladıklarını belirtti. Zhou ayrıca 2020 yılında 5G destekli telefonlarda fiyatın daha da aşağılara çekileceği yönünde bir beklentisi olduğunu bildirdi.

Fiyat bandı ve 5G desteği göz önüne alındığında sözü edilen telefon Honor markası taşıyabilir. Sevindirici olan gelişme 5G desteği içeren telefonların gelecek yıldan itibaren çok uygun fiyatlara satın alınabilecek olması.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.