Vestel Venus Z30 pil testi - [Yeni Pil Kullanım Senaryosu]
22 Ağustos 2019 Perşembe
Vestel Venus Z30 pil testi – [Yeni Pil Kullanım Senaryosu]

Vestel Venus Z30 pil testi – [Yeni Pil Kullanım Senaryosu]

Vestel Venus Z30 incelemelerine başladık ve dün yaptığımız Vestel Venus Z30 kutu açılışından sonra bugün de Vestel Venus Z30 pil testi ile karşınızdayız. Yerli üretici Vestel’in yeni nesil diyemeyeceğimiz “orta segment” telefonu Venus Z30 özellikleri ile eleştirilerimizin hedefinde oldu. Tüm bu eleştirilere rağmen Venus Z30 pil tarafında bize ne sunuyor? 5V 2A hızlı şarj aleti ve 3300 mAh pil gücü ile telefon kullanıcılarına pil performansı ile ne sunacak? İşte bu sorunun cevabını yaptığımız gerçek kullanım pil testinde bulabileceksiniz.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Vestel Venus Z30 pil testi video inceleme

Öncelikle yaptığımız pil kullanım senaryosunu artık değiştirdiğimizi söyleyelim. Daha önce 40 dakika boyunca oyun oynuyorduk ama sizlerden gelen yorumlardan sonra bu süreyi 70 dakikaya çıkarmaya karar verdik. Zira daha önceki kullanım senaryolarında birçok telefonun %50’den daha fazla pil gücü verdiğini görüyorduk ama biz özellikle %50’den sonrası ile ilgileniyoruz ve bundan dolayıda pil performans testinde oyun süresini arttırdık.

Yeni pil testi kullanım senaryomuz ile test ettiğimiz Vestel Venus Z30 batarya performansı sınıfı geçebildi mi? Gelin birlikte test edelim.