Ana sayfa » Akıllı Telefon » Xiaomi 100W turbo hızlı şarj hakkında açıklamada bulundu

Xiaomi 100W turbo hızlı şarj hakkında açıklamada bulundu

Xiaomi 100W turbo hızlı şarj hakkında açıklamada bulundu

Mart sonunda ilk bilgileri verilen Xiaomi 100W turbo hızlı şarj teknolojisinin akıbeti ne durumda? Taraflı tarafsız herkeste heyecan uyandıran bu gelişme Xiaomi’nin yaptığı testlere göre 4.000 mAh büyüklüğündeki bir pili sadece 17 dakika dolduruyor.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Mi 9’da en hızlı kablosuz şarj teknolojisine yer veren Xiaomi, 100w turbo şarjla da en hızlı kablolu şarj desteğini sunan üretici olmak istiyor. Peki kısa süre önce bir videoda gösterilen bu teknoloji ne zaman hazır hale gelecek? Konuya ilişkin seri üretimin başlayıp başlamadığı yönünde Xiaomi başkanına birçok soru yöneltildi.

Xiaomi Başkanı Lin Bin, bu soruları Weibo hesabından yanıtladı. Başkan, seri üretime geçmek için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını, ancak bunun için net bir tarih veremeyeceklerini belirtti.

Eğer Xiaomi 100W Süper Şarj Turbo teknolojisinin seri üretimini başarırsa, akıllı telefon endüstrisinde hızlı şarj konusunda büyük bir sıçrama gerçekleştirecektir.  Gelişmeleri heyecanla takip etmeyi sürdüreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.