Ana sayfa » Mobil » Nubia Red Magic 3 oyun dünyasının en güçlüsü olacak!!!

Nubia Red Magic 3 oyun dünyasının en güçlüsü olacak!!!

Nubia Red Magic 3 oyun dünyasının en güçlüsü olacak!!!

Mobil oyunculuk son dönemde online oyunlar ile birlikte büyük bir popülarite yakalamaya başladı. Bundan dolayı birçok genç okuyucumuzun da daha iyi oyun oynayabilecekleri telefonlara yöneldiklerini görüyoruz. Şunu unutmamak gerekiyor; özellikle orta segment telefonlarda fazla çözünürlük frame tarafında düşmelere sebep olabiliyor. Örneğin Galaxy M20 Full HD+ çözünürlük sunarken Oppo RX17 Ne HD+ çözünürlük ile oyun akışında daha iyi bir çözüm sunabiliyor. Bunlara takılıp kalmak istemeyen kullanıcılar ise farklı markaların oyuncu telefonlarını kullanarak en iyi çözümü alıyorlar. Oyuncu telefonu denince en çok öne çıkan markalardan birisi konumuna gelen Nubia ise 2018‘in başlarında tanıttığı ama global pazara “ZTE’nin başına gelenlerden sonra” sunmadığı Red Magic 2 telefonunun yeni versiyonu Nubia Red Magic 3 ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Nubia Red Magic 3

Nubia Red Magic 3

Nubia Red Magic 3 tanıtım tarihi açıklandı!

Bugün Nubia tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Red Magic 3 28 Nisan tarihinde resmen tanıtılacak ve global pazarda da satışa sunulacak. Ülkemizde Nubia distribütörü bulunuyor ama Nubia telefonlarını getirme tarafında pek başarılı değil. Umarız Nubia, aynen Meizu gibi kendi desteği ile doğru yatırımcıları kendine bulabilir ve bizler de bu telefonlara kavuşabiliriz…

7- Nubia Red Magic Puanı: 214904

Nubia Red Magic 3 özellikleri ile çok iddialı!

Telefonun en önemli detayının soğutması tarafında olacağı belirtilirken, Snapdragon 855 yonga setine ilaveten 12GB RAM gücü bulunacak. Hafıza tarafında ise 128GB Hafıza standart olarak gelecektir ama biz asıl bu noktada UFS sertifikasını merak ediyoruz. 30W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil gücü ile gelecek telefon bakalım bize ne sunacak?

TikTok yasaklandı! TikTok neden yasaklandı?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.