Ana sayfa » Mobil » Realme 3 Pro tanıtılmadan ön siparişe açıldı! Çinliler hepten çıldırdı!

Realme 3 Pro tanıtılmadan ön siparişe açıldı! Çinliler hepten çıldırdı!

Realme 3 Pro tanıtılmadan ön siparişe açıldı! Çinliler hepten çıldırdı!

Son dönemde markaların bir telefon tanıtılmadan ön siparişe ya da daha doğrusu ön rezervasyona telefonlarını açmaları ile ilgili bir durum oluşmaya başladı. Marka fanı birçok kullanıcıları da bu rezervasyonlara katılıyor. Bugün de bu bağlamda Oppo‘nun alt markası Realme yeni nesil telefonu Realme 3 Pro için daha tanıtılmadan ön rezervasyona açtı. Tabi ki telefonun teknik detayları sızdı ama bu tarz “kör satışlar” pek bize göre değil.

SamsungBurada.Net,  HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”

Realme 3 Pro

Realme 3 Pro

Realme 3 Pro ön rezervasyon başladı!

Bu süreçte telefonun fiyatı henüz belli değil ama bazı özellikler kesinleşmiş durumda. 6.3 inç boyutunda Full HD+ ekran, 3.960 mAh pil ve 6GB RAM gücüne sahip olacak telefonun 22 Nisan tarihinde tanıtılacağı ve 23 Nisan tarihinde de kayıtlı kullanıcılardan başlayarak satışların başlayacağı belirtiliyor. 60fps oyun desteği ve yeni geliştirilen slo-mo özelliğinin de eklendiği telefonu 19 Nisan tarihinden itibaren ön rezervasyon yapabilecek.

Amiral gemi segmentinde son durum! (Apple Samsung, Huawei, Oppo)

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.